BAZA PES « Ekonomia Społeczna

BAZA PES

Baza powstała z myślą o promowaniu podkarpackich podmiotów ekonomii społecznej, które dostarczając dobrej jakości produkty i usługi jednocześnie realizują cele społeczne.

Abyście Państwo łatwiej mogli odnaleźć interesującą Was usługę, produkt, pogrupowaliśmy je w odpowiednie kategorie, takie jak: USŁ. UTRZYMANIA CZYSTOŚCI, USŁ. REMONTOWO-BUDOWLANE, USŁ. OGRODNICZE, USŁ. STOLARSKIE, RĘKODZIEŁO, USŁ. GASTRONOMICZNE, OPIEKA NAD DZIEĆMI, USŁ. OPIEKUŃCZE, REHABILITACYJNE, USŁ. BIUROWE, USŁ. SZKOLENIOWE, REKLAMA, POLIGRAFIA, ODZIEŻ, KRAWIECTWO, KULTURA, ROZRYWKA, SPORT, INNE.

Dlaczego warto korzystać z usług przedsiębiorstw społecznych:

  • Bo usługi są dobrej jakości, produkty tworzone z pasją,
  • Bo przedsiębiorstwa te nie maksymalizują zysku, są zorientowane na człowieka,
  • Bo realizują cele społecznie użyteczne,
  • Bo tworzą i wspierają lokalne rynki usług i dostaw,
  • Bo dają pracę tym, którym trudno jest się odnaleźć na rynku pracy.

Zachęcamy zatem wszystkie podkarpackie samorządy i przedsiębiorców do współpracy z podmiotami ekonomii społecznej i przedsiębiorstwami społecznymi w naszym województwie.

Jak można to zrobić? Dowiedz się więcej –TUTAJ

Wszystkich odwiedzających naszą stronę zachęcamy do zapoznania się z ideą ekonomii społecznej i skorzystaniem z usług oferowanych przez wymienione podmioty.

Wszystkie podmioty ekonomii społecznej zainteresowane znalezieniem się w naszej bazie produktów i usług PES prosimy o kontakt.

Twórzmy razem społeczną wartość dodaną!