Ekonomia Społeczna

Dodano 7 listopada 2023

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zaprasza podmioty ekonomii społecznej działające na terenie województwa podkarpackiego do udziału w Bożonarodzeniowym Kiermaszu Ekonomii Społecznej, który odbędzie się w dniu 02.12.2023 r. w godzinach 10:00 – 17:00 w Centrum Handlowym PLAZA Rzeszów.

Podczas Kiermaszu każdy z wystawców będzie miał możliwość zaprezentowania swojego podmiotu oraz sprzedaży produktów szerokiej grupie odbiorców. Kiermasz odbywał się będzie w okresie bożonarodzeniowym, dlatego prosimy aby w Państwa asortymencie znalazły się także przedmioty związane ze świętami.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zapewnia miejsce Kiermaszu, a także indywidualne stoisko dla każdego wystawcy. Udział w Kiermaszu ES jest bezpłatny.

Wszystkie podmioty ekonomii społecznej zainteresowane udziałem w Kiermaszu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: a.rzucidlo@rops.rzeszow.pl do dnia 22.11.2023 r. Liczba miejsc wystawowych jest ograniczona, o zakwalifikowaniu na kiermasz decydować będzie data wpływu zgłoszenia.

W przypadku większej liczby chętnych Wystawców niż miejsc, zostanie utworzona lista rezerwowa.

Potwierdzenie o zakwalifikowaniu się do udziału w Kiermaszu otrzymają Państwo po zakończeniu rekrutacji.

W przypadku pytań, potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, proszę o kontakt telefoniczny 17 850 83 21 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail: a.rzucidlo@rops.rzeszow.pl

Do pobrania: