Świąteczne Kiermasze Ekonomii Społecznej – 10 edycja za nami! « Ekonomia Społeczna

Świąteczne Kiermasze Ekonomii Społecznej – 10 edycja za nami!

Dodano 7 grudnia 2021

W sobotę 04 grudnia br. Centrum Handlowe PLAZA Rzeszów wypełniło się stoiskami pełnymi świątecznych wyrobów tworzonych przez ludzi o niezwykłych umiejętnościach i wrażliwości artystycznej reprezentujących podkarpackie podmioty ekonomii społecznej: Warsztaty Terapii Zajęciowej w Baranowie Sandomierskim, Warsztat Terapii Zajęciowej w Różance,Spółdzielnie Socjalną „Radość” z Jasła, Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia Radość w Dębicy, Zakład Aktywności Zawodowej nr 1 w Krośnie, Podkarpackie Stowarzyszenie Aktywnych Rodzin, Warsztat Terapii Zajęciowej w Ropczycach, Zakład Aktywności Zawodowej w Rzeszowie, Fundacje Podaruj Miłość, Warsztat Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli, Spółdzielnie Socjalną DobryDzień, Centrum Integracji Społecznej w Rzeszowie.
Była to 10 edycja Świątecznych Kiermaszów Ekonomii Społecznej organizowanych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. Wyjątkowy charakter wydarzeniu nadał niezwykły gość – Św. Mikołaja, który wraz z Reniferem dbał o dobry nastrój najmłodszych, a najgrzeczniejszych obdarowywał prezentami i słodkościami.
Dochód ze sprzedaży wszystkich produktów zostanie przeznaczony na cele społeczne realizowane przez wystawców.
Dziękujemy wystawcom za udział i przygotowanie produktów, a naszym partnerom: CH PLAZA Rzeszów oraz firmie Dobre Strony z Lublina za pomoc w organizacji wydarzenia.

Na kolejny Kiermasz zapraszamy 18 grudnia br. od godz. 10.00 do CH PLAZA Rzeszów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.