Skip to content

Razem rozwijamy kompetencje w podkarpackiej ekonomii społecznej

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy pierwsze szkolenia realizowane w ramach cyklu poświęconego wzmacnianiu kompetencji osobistych, zespołowych oraz rozwijaniu wiedzy z zakresu aspektów prawnych i proceduralnych dla przedstawicieli sektora podkarpackiej ekonomii społecznej. Szkolenia odbyły się w ramach realizacji projektu pn. „Społeczna równowaga” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 

Szkolenia, które odbyły się w lipcu 2026 r.:

1 lipiec – „Profilaktyka wypalenia zawodowego i radzenie sobie ze stresem”
2 lipiec – „Komunikacja i współpraca zespołowa w miejscu pracy”

7-8 lipiec – „Zamówienia publiczne, zasada konkurencyjności i praktyczne zastosowanie klauzul społecznych”

9 lipiec – „Pomoc de minimis w projektach finansowanych z EFS+”

 

W szkoleniach uczestniczyli przedstawiciele oraz kadra akredytowanych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej działających na terenie województwa podkarpackiego – ROWES, POWES, TOWES i PROWES 2.0 –
a także przedstawiciele i pracownicy współpracujących z nimi Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, zaangażowanie oraz wymianę doświadczeń. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i rozwinięte kompetencje będą stanowić cenne wsparcie w codziennej pracy oraz przy realizacji działań na rzecz rozwoju ekonomii społecznej w regionie.