Podkarpackie Targi Ekonomii Społecznej 2024 « Ekonomia Społeczna

Podkarpackie Targi Ekonomii Społecznej 2024

Dodano 13 czerwca 2024

W imieniu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej działających na terenie województwa podkarpackiego do udziału w Podkarpackich Targach Ekonomii Społecznej, które odbędą się w dniu 29.06.2024 r. w godzinach 15:00 – 20:00 w Parku Kultury i Wypoczynku „BULWA RY” w Rzeszowie.

Podczas Targów każdy z Wystawców będzie miał możliwość zaprezentowania swojego podmiotu oraz produktów i usług w sposób niekomercyjny szerokiej grupie odbiorców. Zastrzega się brak możliwości sprzedaży produktów w trakcie Podkarpackich Targów Ekonomii Społecznej.

Zapewniamy bezpłatnie: indywidualne stoisko wystawiennicze dla każdego zakwalifikowanego Wystawcy, ubezpieczenie, identyfikatory i produkty informacyjno–edukacyjne.

Podmioty ekonomii społecznej zainteresowane udziałem w Targach proszone są o przesłanie wypełnionej „Karty Zgłoszeniowej Wystawcy” (dostępnej pod adresem https://www.rops.rzeszow.pl/s-285-aktualnosci) na adres d.maj@rops.rzeszow.pl.

Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona do 25 miejsc. Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona do 25 miejsc. Rekrutacja do udziału w Targach będzie odbywać się na podstawie Regulaminu Podkarpackich Targów Ekonomii Społecznej.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. (17) 747 06 27.

Do pobrania: