Nabór wystawców na Świąteczne Kiermasze Ekonomii Społecznej. « Ekonomia Społeczna

Nabór wystawców na Świąteczne Kiermasze Ekonomii Społecznej.

Dodano 10 listopada 2021

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zaprasza podmioty ekonomii społecznej działające na terenie województwa podkarpackiego do udziału w Świątecznych Kiermaszach Ekonomii Społecznej. Kiermasze odbędą się w dwóch terminach: 04.12.2021 roku oraz 18.12.2021 roku, w godzinach 10.00 – 17.00 w Centrum Handlowym PLAZA Rzeszów.

Podczas Kiermaszów każdy z wystawców będzie miał możliwość zaprezentowania swojego Podmiotu oraz sprzedaży produktów szerokiej grupie odbiorców. W związku z tym, że będą się one odbywać w okresie bożonarodzeniowym, prosimy aby w Państwa asortymencie znalazły się także przedmioty związane ze świętami.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zapewnia miejsce Kiermaszu, a także indywidualne stoisko dla każdego wystawcy. Udział w Kiermaszach ES jest bezpłatny. Wydarzenia odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wszystkie podmioty zainteresowane udziałem w Kiermaszach proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w formie skanu, pocztą elektroniczną na adres mailowy: a.guzior@rops.rzeszow.pl do dnia 25.11.2021 roku. W formularzu należy zaznaczyć termin, na który się Państwo zgłaszają, istnieje możliwość wzięcia udziału w dwóch Kiermaszach. Liczba miejsc wystawowych jest ograniczona, potwierdzenie o zakwalifikowaniu się do udziału w Kiermaszu otrzymają Państwo po zakończeniu rekrutacji. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod nr tel. 17 850 79 23.

Kiermasz organizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie podkarpackim w latach 2020-2022” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP na lata 2014-2020.

Do pobrania: