FORMULARZ ELEKTRONICZNY – REKRUTACJA NA KONFERENCJĘ I SPOTKANIE w ramach cyklu: EKONOMIA SPOŁECZNA PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH « Ekonomia Społeczna

FORMULARZ ELEKTRONICZNY – REKRUTACJA NA KONFERENCJĘ I SPOTKANIE w ramach cyklu: EKONOMIA SPOŁECZNA PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH

Dodano 18 kwietnia 2019

Przyszłość w naszych rękach

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie zaprasza studentów i pracowników naukowych Uniwersytetu Rzeszowskiego do udziału w konferencjach w ramach cyklu wydarzeń promujących przedsiębiorczość społeczną EKONOMIA SPOŁECZNA  – PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH.

KONFERENCJA  „EKONOMIA SPOŁECZNA MŁODYCH W POLSCE – DOBRE PRAKTYKI”

Data: 16.05.2019
Miejsce: Uniwersytet Rzeszowski, budynek A0, skrzydło B2, sala nr 248
Godzina: 10.00-14.00

W programie m.in.: wystąpienia ciekawych ludzi – udział w konferencji  w charakterze prelegentów potwierdzili m.in. przedstawiciele Fundacji Leżę i Pracuję z Katowic, Wielobranżowej Spółdzielni Socjalnej PANATO z Wrocławia, Spółdzielni Socjalnej Tropem Przygody z Kielc, którzy na co dzień pracują w przedsiębiorstwach społecznych. Informacjami na temat możliwości pozyskania środków finansowych na działalność w obszarze ekonomii społecznej oraz możliwościami wsparcia tego sektora podzielą się przedstawiciele Rzeszowskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Dla uczestników konferencji zaplanowany catering ( przerwa kawowa) + materiały promocyjno-edukacyjne długopis.

Planowana liczba uczestników : 60 osób (konferencja otwarta, zapraszamy wszystkich, w pierwszej kolejności osoby, które brały udział w seminarium i w warsztacie w ramach prowadzonego przez nas cyklu.)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
KLAUZULA INFORMACYJNA (19 KB, WORD)
REGULAMIN (2 683 KB, PDF)
PROGRAM KONFERENCJI 16.05 (362 KB, WORD)

 


POKAZ FILMÓW o przedsiębiorstwach społecznych połączony z moderowaną dyskusją pod hasłem „EKONOMIA SPOŁECZNA JAKO ALTERNATYWNA SCIEŻKA KARIERY”

Data: 17.05.2019
Miejsce: Uniwersytet Rzeszowski, budynek A0 – aula nr 166
Godzina: 10.00-14.00

W programie: krótkie filmy prezentujące różne działalności przedsiębiorstw społecznych, rozmowa na temat ekonomii społecznej i możliwości jakie daje młodym ludziom w zakresie kształtowania swojej drogi zawodowej  z uwzględnieniem aspektu społecznego. Jak zmienia się świat i rynek pracy i jak się w tym odnaleźć.

Moderowana dyskusja z uczestnikami i zaproszonymi gośćmi m.in przedstawiciel Urzędu Pracy, przedstawiciel przedsiębiorstwa społecznego  – prowadzący Pani Elżbieta Tomczak – animator, pracownik OWES.

Dla uczestników zaplanowano catering (przerwa kawowa)

Planowana liczba uczestników : 60 osób (konferencja otwarta – zapraszamy wszystkich, w pierwszej kolejności osoby, które brały udział w seminarium i w warsztacie w ramach prowadzonego przez nas cyklu.)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
KLAUZULA INFORMACYJNA (19 KB, WORD)
REGULAMIN (2 683 KB, PDF)
PROGRAM KONFERENCJI 17.05 (360 KB, WORD)

* Specjalne potrzeby uczestnika m.in. takie jak: dostosowanie przestrzeni w związku z niepełnosprawnością ruchową, zapewnienie tłumacza migowego i inne specjalne potrzeby wynikające z niepełnosprawności lub stanu zdrowia można zgłosić pracownikowi projektu pod nr tel. 17 850 79 23 – Alina Kręt.